Hakkımızda

SEYRAN GIDA

Kuruyemiş üretimi, ihracatı ve ithalatı alanında faaliyet gösteren firmamız, Türkiye’de ve dünyanın bir çok ülkesinde bulunan müşterilerine seçkin kuruyemiş ürünlerinive güvenilir hizmeti yarım asıra yakın bir süredir vermenin gururunu taşımaktadır.

Firmamız kuruyemiş üretimindeki yolculuğuna 1950’li yıllarda Sadık Çaputçu’nun Denizli’deki evinin altındaki küçük imalathanesinde leblebi kavurarak başlamıştır. Seyran Gıda, 1976’da ihracata başlamış, günümüze ulaşan yolculuğunda sektörü için hep öncü firma kimliğini sergilemiş, kuruyemiş pazarı için birçok yeni ürün geliştirmiş ve Türkiye’nin önde gelen kuruyemiş üretici firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Üreticiden doğrudan alınan ürünlerimiz, 12000m2 kapalı alandaki modern tesislerimizde sırasıyla temizleme,eleme, kavurma, seçme ve paketleme gibi üretim aşamalarında geçtikten sonra hijyenik ve sağlıklı ambalajlarda müşterilerimizin tüketimine sunulmaktadır. Ülkemizin ve dünyanın zengin ürünleri sezona bağlı olarak değişik tat ve ambalajlarda el değmeden modern makinalarda kavrulmakta ve paketlenmektedir.

60 seneyi aşkın süredir kalite ve tazeliğe gösterdiğimiz titizlikten taviz vermeden, rekabetçi fiyat anlayışıyla müşterilerimize ürünlerimizi sunarak müşteri memnuniyetini zirvede tutmanın mutluluğu içindeyiz.

Yükleniyor